Анонс Animal Planet

696

Будинки на деревах

Час забратися наверх – у дивовижний світ, який розмістився серед крон дерев, до чарівника Піта Нельсона. Йому замовляють найрізноманітніші будиночки: від справжніх резиденцій з усіма комунікаціями та електропостачанням до мініатюрних куренів. Піту допомагає ціла бригада дизайнерів і теслярів, адже їм доводиться боротися з примхами матінки-природи і працювати на небезпечній висоті, але цю команду ніщо не злякає.

Дивіться програму «Будинки на деревах» щоп’ятниці з 7 лютого о 21:55 на каналі Animal Planet

700

Акваріумний бізнес

У цій програмі ви побачите найбільш вражаючі, гігантські, неповторні акваріуми для унікальних рибок, а також незвичайних клієнтів. Цим сміливим хлопцям будь-яке прохання до снаги. Що тільки у них не замовляли: акваріум у формі музичного автомата для ресторану в стилі Вегаса 50-х, акваріуми у вигляді пірамід, автомобілів, пивних бочок. Вейд і Бретт зроблять для клієнтів що завгодно, адже їм допомагає родина і співробітники фірми, яка, незважаючи на всі труднощі, стабільно працює ось уже 14 років.

Дивіться програму «Акваріумний бізнес» щоп’ятниці з 7 лютого о 21:00 на каналі Animal Planet

698

Великий білий серійний вбивця

Велика біла акула припливає до каліфорнійського узбережжя щодва роки, практично в один і той же день, за новою жертвою. Ідилічний пляж, який
полюбляють серфінгісти, несподівано для всіх став одним із найнебезпечніших місць на планеті. Потрібно щось робити – і ось починається розслідування в кращих традиціях криміналістики: аналіз форми щелеп, перевірка ДНК за уламками зубів, які знайдено в ранах. І найголовніше – особиста зустріч із жахливою, смертельно небезпечною і, можливо, найбільшою білою акулою, яка коли-небудь потрапляла в об’єктиви камер.

Дивіться програму «Великий білий серійний вбивця» щосуботи з 15 лютого о 19:10 на каналі Animal Planet