Новини
23.02.10Акція «Флаєр від Макснет»! Поспішайте взяти участь!
Коли:
Термін проведення акції: з 23 лютого по 23 березня 2010 року.
Територія:
Всі райони міста Харкова, де є технічна можливість підключення послуг компанії.
Хто бере участь:
Учасниками акції можуть стати всі громадяни України і іноземці, а також інші фізичні особи.
В акції беруть участь лише нові абоненти компанії.
Хто не може взяти участь:
В розиграші не можуть брати участь співробітники компанії«Макснет».
Як взяти участь:
Отримавши газету «Світове джерело інформаційних ресурсів», знайдіть флаєр, виріжте його і при підключенні віддайте разом з договором і актом виконаних робіт співробітникам що виконують підключення.
Як нараховуються додаткові кошти:
Флаєр можуть використовувати лише нові абоненти. Термін дії флаєра - до 23 березня 2010 р. При підписанні договору, а також акту виконаних робіт, разом з документами, віддається і флаєр, співробітникові що виконує роботи по підключенню.
Після перерахування грошових коштів (всієї суми) за підключення на особистий рахунок «Макснет» зараховуються додаткові кошти (сума, вказана на флаєрі). Додаткові кошти не видаються в грошовому еквіваленті і не підлягають обміну або поверненню.
Як не отримують додаткові кошти:
Додаткові кошти (сума, вказана на флаєрі) не нараховуються на особистий рахунок без передачі флаєра.
Додаткові кошти, при виконанні абонентом умов акції, зараховуються компанією на особистий рахунок абонента автоматично.
Обов'язковою умовою здобуття додаткових коштів є відмітка у реєстраційній карті (і в екземплярі абонента і в екземплярі компанії) умовного позначення «Ф» (акція «Флаєр»). Обов'язкова умова для зарахування додаткових коштів з флаєра - пред'явлення паспорта, договору, реєстраційної карти, квитанції про сплату за підключення.
Ми будемо раді відповісти на будь-які Ваші запитання про акцію і умови участі.
Виможете написати нам на електронну пошту: Fed@maxnet.ua.
Бажаємо Вам успіху!!!

